spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهدانشتکنولوژیدر سال 2023 چه موضوعاتی بیشتر در گوگل جست و جو شدند؟

در سال 2023 چه موضوعاتی بیشتر در گوگل جست و جو شدند؟

گوگل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه فناوری در جهان شناخته می شود. این غول فناوری روز دوشنبه 11 دسامبر اقدام به انتشار پر جست و جوترین موضوعات سال 2023 کرد که براساس آن جنگ میان اسرائیل و حماس به عنوان پر جست و جوترین موضوع در سال 2023 معرفی شد.
در گزارش اسوشیتدپرس آمده است که جنگ میان اسرائیل و حماس به عنوان مهمترین خبر در سال 2023 شناخته شده است و پس از آن انفجار در زیردریایی تایتان و زلزله مخرب ترکیه و سوریه در فوریه قرار دارند. به گفته اسوشیتدپرس این موضوعات از پربازدیدترین موضوعات جست و جو شده در گوگل می باشند.
پر جست و جوترین نام در سال 2023 نیز به دامار هملین تعلق گرفت. براساس گزارش ها، این بازیکن 24 ساله آمریکایی که در تیم فوتبال بوفالو بیلز آمریکا بازی می کند به دلیل ایست قلبی در جریان بازی در ماه ژانویه به عنوان پر جست و جوترین نام در سال 2023 شناخته شد.


بیشتر بخوانید::

قوانین پذیرش دانشجو در کانادا تغییر کرد

لیست قدرتمندترین زنان جهان در سال 2023


در قسمت ورزش نام باشگاه اینتر میامی بیش از هر نام دیگری جست و جو شده است. این احتمالا به این دلیل است که لیونل مسی، اسطوره فوتبال آرژانتین در این باشگاه حضور یافته است.
در قسمت سرگرمی نیز کلمه «باربی» که نام یک فیلم آمریکایی می باشد بیشترین جست و جو را در سال 2023 داشته است. پس از باربی فیلم های «اوپنهایمر» و فیلم هندی «جوان» از پر جست و جوترین فیلم های سال 2023 به حساب می آِیند.
به گفته گوگل این نتایج به دست آمده از پر جست وجوترین موضوعات سال 2023 از یک ژانویه تا 27 نوامبر سال 2023 زمان برده است.

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img