spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبارقوانین پذیرش دانشجو در کانادا تغییر کرد

قوانین پذیرش دانشجو در کانادا تغییر کرد

مارک میلنر، وزیر مهاجرت کانادا اعلام کرد که براساس ارزیابی های انجام شده حداقل هزینه زندگی در این کشور 21 هزار دلار می باشد.
به گفته او، برخی از این مقررات مثل قوانین حقوق کار مشمول دانشجویانی که از قبل در این کشور مشغول تحصیل بودند نیز می شود. طبق این اعلامیه، حداقل هزینه زندگی در کانادا از ژانویه 2024 به بعد حدود 21 هزار دلار ارزیابی می شود.
گفته می شود که هدف اصلی این تغییرات، اطمینان یافتن حکومت در رابطه با تامین هزینه های زندگی دانشجویان از جمله تامین هزینه های مسکن می باشد.
پیش از این تغییرات، دولت کانادا در اوایل دهه 2000 حداقل هزینه زندگی در این کشور را 10 هزار دلار اعلام کرده بود که اکنون با رشد دو برابری به 21 هزار دلار رسیده است. به عبارتی دیگر حداقل مبلغ مورد نیاز برای درخواست ویزای دانشجویی 21 هزار دلار ارزیابی شده است.
همچنین گفته می شود که یک دانشجوی مجرد در سال 2024 برای درخواست ویزای دانشجویی کانادا باید بتواند به دولت این کشور ثابت کند که توانایی مالی او حداقل 21 هزار دلار می باشد علاوه بر این او باید شهریه یک سال تحصیل در این کشور به همراه هزینه های سفر به کانادا را نیز داشته باشد.
دولت می گوید که از این پس و با اعمال قوانین جدید در خصوص پذیرش دانشجو، دیگر هیچ دانشجویی در این کشور مشکل مالی برای تامین هزینه های زندگی نخواهد داشت.

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img