spot_img
یکشنبه, دسامبر 10, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهدانشتکنولوژیانتشار بروزرسانی جدید واتساپ با اضافه شدن ویژگی ارسال همزمان 100 عکس...

انتشار بروزرسانی جدید واتساپ با اضافه شدن ویژگی ارسال همزمان 100 عکس و فیلم برای اندروید

با انجام این بروزرسانی جدید، شما می توانید در برنامه واتساپ آواتار دلخواه خود را ایجاد کرده و در پروفایل خود از آن استفاده کنید.
نسخه جدیدی از برنامه واتساپ برای اندروید منشر شده که امکانات و قابلیت های جدیدی را برای کاربران این برنامه فراهم می کند. برخی از این قابلیت های جدید به طور آزمایشی در اختیار کاربران قرار می گیرد اما به نظر می رسد به زودی این نسخه برای عموم مردم نیز منتشر شود.
آخرین بروزرسانی از برنامه واتساپ برای نسخه اندروید با عنوان 2.23.3.77 منتشر شده و چندین ویژگی جدید نیز به آن افزوده می شود. با انجام این بروزرسانی، کاربران می توانند هنگام ارسال فایل ها و تصاویر خود به آن توضیحات (کپشن) نیز اضافه کنند. کاربران همچنین از اینک می توانند برای گروه هایشان توضیحات بیشتری را بنویسند و تا 100 تصویر و فیلم را به صورت همزمان ارسال کنند. قبلا این ویژگی تنها به 30 تصویر محدود شده بود.

balkhab-whatsapp_avatar-sixteen_nine
افزوده شدن آواتار های متا به واتساپ

یکی دیگر از ویژگی های جدید این بروزرسانی، اضافه شدن آواتار های متا است. کاربران واتساپ حالا می توانند آواتار دلخواه خود را شخصی سازی کنند و سپس از آن برای استیکرها و عکس پروفایلشان استفاده کنند. با رفتن به بخش آواتار موجود در تنظیمات، می توان از این قابلیت استفاده کرد.

balkhab-Whatsapp-Android
علاوه بر ویژگی های جدید، این نسخه برخی از باگ ها و مشکلات را نیز رفع کرده و باعث بهبود عملکرد آن شده است. فعلا این بروزرسانی تنها برای نسخه اندروید منتشر شده اما احتمالا کاربران iOS نیز به این ویژگی ها دسترسی پیدا می کنند. از حالا می توانید از طریق گوگلی پلی، نسخه جدید این برنامه را دریافت کنید.
در گزارش دیگری گفته شده که متا قصد دارد برای نسخه iOS قابلیت ارسال فایل ها و اسناد ها را با حجم حداکثر دو گیگابایت برای کاربران مهیا کند.

انتهای متن

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img