spot_img
جمعه, فوریه 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهدانشتکنولوژیشرکت اپل، آیفون 14 ارزان با اندازه بزرگتر را روانه بازار می...

شرکت اپل، آیفون 14 ارزان با اندازه بزرگتر را روانه بازار می کند

شرکت آیفون مدل گوشی آیفون 14 ارزان قیمت تر و با اندازه بزرگتر را روانه بازار خواهد کرد. این در حالی است که مشتریان آیفون قبلا باید برای به دست آوردن گوشی با صفحه نمایش بزرگتر مدل گران قیمت pro را می خریدند.

قیمت این گوشی با قیمت 799 دلار و هم قیمت با آیفون 13 در بازار موبایل موجود است. گوشی با صفحه نمایش بزرگتر را با قیمت 899 دلار می توان خرید که از روز جمعه گذشته هر دو مدل را می توان سفارش داد. گوشی بزرگتر اوایل اکتبر در بازار موجود خواهد بود و گوشی کوچک تر یک دیرتر روانه بازار می شود.

آیفون 14 در 5 رنگ طراحی شده است. تغییرات اساسی آیفون 14 پرو نمایشگر اصلاح شده با طراحی جدید است. البته اصلاحات قابل توجهی در سخت افزار دوربین این مدل می تواند مشاهده کرد.

این مدل مجهز به فناوری eSIM است و در آمریکا نیاز به کشوی سیمکارت نیست. کاربران می توانند تنظیمات این گوشی را درون نرم افزار انجام دهند و به این ترتیب دیگر امکان سرقت سیمکارت وجود ندارد.

یک امکان دیگر این مدل این است که در مناطق دور افتاده و در شرایط اضطراری بدون نیاز به ارتباطات اینترنتی سیمکارتی به ماهواره متصل می شود.

اپل این امکان را هم در نظر گرفته که در وضعیتهای معمول تر نیز از خدمات ماهواره ای استفاده شود. مثلا می توان با خطوط ارتباط ماهواره ای موقعیت مکانی تان را به اشتراک بگذارید.

انتهای مطلب

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img