spot_img
جمعه, فوریه 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهمد و فشنکت شلوارهای شیکی که شاهزاده خانم ولز در محل کار میپوشد

کت شلوارهای شیکی که شاهزاده خانم ولز در محل کار میپوشد

تابستان امسال کیت میدلتون با چند مدل کت شلوار، سبک تابستانی اش را کامل کرد. ظاهر های رسمی و نیمه رسمی که کیت میدلتون دارد می تواند الگوی خوبی برای افرادی باشد که خواهان ظاهری رسمی و در عین حال ظریف و راحت هستند.

به نظر می رسد که در مورد برازندگی کت شلوار های زنانه بی توجهی شده است. کت شلوارهایی که با داشتن ظاهری شیک، احساس راحتی و باوقاری را نیز منتقل می سازند. پس تعجب آور نیست که این نوع مدل کت شلوارها مورد پسند زنان با نفوذ باشد.

کت شلوار های زنانه ای که با داشتن مهر تایید سلطنتی در کمد لباس شاهزاده خانم ولز، کیت میدلتون می باشند. کیت که معمولا به خاطر پوشیدن پیراهن های شیک و پالتوهای خوش دوختش شناخته می شود، در کت شلوار نیز ظاهری باوقار دارد.

این ظاهر به خاطر پوشیدن چند هفته کت شلوار مورد توجه دیگران قرار نگرفته، بلکه چندین سال است که او با کت شلوار هایش در محل کار حاضر شده است.

ژوئن 2023

balkhab-kate-middleton-suit

کیت در اینجا به جای پوشیدن کت شلوار هم رنگ، ترجیح داد تا یک کت چهارخانه ای سفید و آبی «زارا» و یک شلوار سرمه ای «ال کا بنت» انتخاب کند و با استفاده از کفش پاشنه تخت سرمه ای «امی لاندن» آن را ست کند.

دسامبر 2022

balkhab-kate-middleton-suit

کیت در جریان بازدید از مرکز مراقبت های کودکان، از یک کت شلوار قرمز استفاده کرد که ساخته الکساندر مک کویین است. او آن را با کفش های پاشنه بلند یکسان و گوشواره های طلایی ست کرد.

کیت در این ماه، زمانی که در  تور سلطنتی خود به همراه شاهزاده ویلیام بود، چند مدل کت شلوار جذاب به تن داشت. در روز دوم که او با پوشیدن کت شلوار شرابی رنگ، ظاهری زیبا به خود داده بود مورد توجه مردم قرار گرفت. او این کت شلوار را به همراه یک کفش پاشنه بلند جیر و یک کیف شانل قرمز ست کرد.

اوت 2022

کیت این بار با پوشیدن یک کت شلوار سراسر سفید و یک تاپ ساده و کفش های کامیلا الفیک در مرکز ورزش های آبی ساندول

برای تماشای بازی های کشور های منافع المشترک حاضر شد.

ژوئن 2022

کیت در اینجا اقدام به پوشیدن یک دست کت شلوار صورتی شاد از الکساندر مک کویین کرد. او ست خود را با یک بلوز هم رنگ و کفش پاشنه بلند سفید و بار دیگر با تاپ ساده سفید و کفش صورتی تکمیل کرد.

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img