spot_img
یکشنبه, دسامبر 10, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهدسته‌بندی نشدهافغانستان زیر سلطه ملاهای تروریست

افغانستان زیر سلطه ملاهای تروریست

حکومت تروریستی ط-البان با عنوان امارت اسلامی یک سال است که زندگی مردم افغانستان را به چالش کشیده و شهروندان این کشور را مجبور ساخته اند که با سبک زندگی ناسازگار با جهان امروز روزگار سپری کنند. این شیوه حکومت فقط می تواند از روی جهل رهبران این گروه برخاسته باشد.

balkhab-taliban-2

گروه ط-البان عده ای طلبه هستند که افغانستان را به دوران جاهلیت بازگردانده اند. دانش و مهارت آنها فقط جوابگوی اداره حکومتی به ظاهر اسلامی است. البته به نظر می رسد گروه ط-البان تمام تلاش خود را می کند تا نفرت و بدبینی جامعه جهانی را نسبت به مسلمانان افزایش دهند و اسلام را دینی خشن، عقب مانده، جنگ طلب و خونریز، فقیر و … جلوه دهند.

balkhab-taliban-3

امارت اسلامی به شیوه اعصار گذشته اعراب بنا شده که معلوم نیست رهبر آن بر چه مبنایی انتخاب شده و از کجا این حکومت را هدایت می کند. چند فرمانده و والی دارند و سربازانی که آبرویشان را در اوایل تصرف افغانستان بردند. جالب اینجاست که علم و تخصص بزرگان (ملاهای) این گروه همه در یک زمینه است و آن علوم دینی (اسلام ط-البانی) است که احکام و قوانینش را به نفع خودشان تفسیر کرده اند و در ذهن سربازان بی سوادشان فرو کرده اند و اکنون قصد دارند آن را بر جامعه افغانستان پیاده کنند.taliban-3

ملاهای تروریست دنیای مردم افغانستان را به جهنم تبدیل کرده اند و وعده بهشت آخرت می دهند. اما معیشت مردم، بهداشت و وضعیت صحی شان، آموزش فرزندان این کشور، پیشرفت در زمینه های علم و فرهنگ و هنر، کیفیت زندگی، امنیت و آسایش مردم و … همه اینها برای گروه ط-البان یا دخالت در کار خدا است یا ضد دین و شریعت است و یا اصلا وظیفه حکومت نیست و از نظر آنها ضرورتی ندارد.

چنین حکومتی محکوم است به فروپاشی و تاریخ افغانستان به زودی شاهد نابودی خفت بار امارت اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام


بیشتر بخوانید:

یک سالگی سقوط جمهوریت؛ پشیمانی عوامل سقوط و درماندگی ط-البان

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img