spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهدانشناسا از آغاز یک مطالعه بسیار دقیق درباره بشقاب پرنده ها خبر...

ناسا از آغاز یک مطالعه بسیار دقیق درباره بشقاب پرنده ها خبر داد

به گزارش Space.com ناسا اعلام کرده است که که با تمام قوا تحقیقات دقیق خود را درباره (بشقاب پرنده ها) سفینه های فضایی یا پدیده های هوایی ناشناس (UFO) آغاز می کند.

ناسا می گوید که شناسایی و توصیف اطلاعات موجود درباره بشقاب پرنده ها، تعیین روش هایی برای جمع آوری مشاهدات و اطلاعات در آینده و تصمیم گیری درباره چگونگی استفاده ناسا از این داده ها برای پیشبرد درک ما از این پدیده های ناشناس آسمانی، جزء اهداف اولیه این تحیقیقات است.


بیشتر بخوانید:

دانشمندان قصد دارند برای موجودات فضایی پیام ارسال کنند


سرپرست این تحقیقات دیوید اسپرگل، اخترفیزیکدان است. اسپرگل رئیس بنیاد سایمونز در نیویورک است. احتمالا این تحیقیقات از ابتدای پاییز سال جاری آغاز خواهد شد و صد هزار دلار بودجه برای آن در نظر گرفت شده است. همچنین این مطالعه طی 9 ماه انجام خواهد شد.

دنیل ایوانز، معاون پژوهشی سازمان مأموریت علمی ناسا اعلام کرده که با تمام قوا این مطالعه را دنبال خواهند کرد. او گفته که این مطالعه از اهمیت بالایی برخوردار است و ناسا اولویت بالایی برای آن قائل است.

ایوانز گفته که 15 یا 17 نفر در این گروه تحقیقاتی فعالیت می کنند که شامل دانشمندان، کارشناسان داده، متخصصان هوش مصنوعی و متخصصان ایمنی هوافضا می شود.

انتهای پیام

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img