spot_img
دوشنبه, دسامبر 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبارشرایط مهاجرت به دانمارک آسان شد

شرایط مهاجرت به دانمارک آسان شد

با موافقت پارلمان با اصلاحات جدید قوانین اتباع خارجی دانمارک در ۲۳ مارچ که از اول آوریل اجرایی خواهد شد شرایط مهاجرت به اروپا آسان تر شد.

کمبود نیروی کار در سراسر قاره اروپا موجب شده است تا آسان تر از همیشه بتوانید به‌عنوان نیروی‌کارِ به این منطقه مهاجرت کنید.

اخیرا دانمارک با هدف جذب استعدادهای بین المللی قوانین سختگیرانه مهاجرتی خود را کاهش داده اند. دانمارک با کاهش میزان حداقل حقوق مورد نیاز برای درخواست اقامت، بهبود شرایط صدور سریع مجوز کار و ایجاد ظرفیت ها و موقعیت های شغلی برای خارجی ها، شرایط استخدام کارگران غیر اروپایی را آسان تر کرده اند.

از طرفی برای دانشجویان خارجی که در دانمارک تحصیل کرده اند، بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی، برای مدت طولانی اجازه اقامت داده خواهد شد.

دانمارک به کدام مشاغل بیشتر نیاز دارد؟

در اول جنیوری، دانمارک با آپدیت فهرست نیازمندی های افراد دارای تحصیلات عالی و فهرست نیازمندی های کارگران دارای مهارت، مشاغلی را که نیازمند نیروی کار هستند را شرح داد. در صورتی که شما مشمول یکی از موارد موجود در این فهرست هستید می توانید برای اقامت در دانمارک اقدام کنید.

به طور خاص دانمارک به متخصصان در حوزه علوم، مهندسی، بهداشت، آموزش، IT، امور مالی با تحصیلات عالی نیازمند است. برای درخواست اقامت برای این مشاغل مدارک لیسانس یا فوق لیسانس نیز کافی است.

در فهرست نیازمندی های کارگر ماهر نیز نیازمند نیروی متخصص و کارمند در علوم و مهندسی، تجارت و امور اداری و دفترداری و حتی ریخته گری، ماشین آلات و ساختمان سازی هم دیده می شود.

فهرست نیازمندی ها دو مرتبه در هر سال به روز می شود. اما این قوانین اینبار به مدت دو سال به همین شکل باقی خواهد ماند.

شرایط کامل اخذ ویزای کاری در دانمارک را می توانید از طریق سفارت این کشور پیگیری کنید.

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img