spot_img
شنبه, ژوئن 10, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبارنزدیک‌تر شدن نیروهای روسی به کی‌یف، افزایش حملات توپخانه‌ای

نزدیک‌تر شدن نیروهای روسی به کی‌یف، افزایش حملات توپخانه‌ای

به گزارش صدای آمریکا، نیروهای روسی به کی‌یف نزدیک‌تر شده و تانک های روسی در اطراف پایتخت اوکراین برای حمله همه جانبه به این شهر آماده می شوند.

خبرنگاران خارجی که در این شهر حضور دارند نیز از شنیده شدن مداوم آژیر حمله هوایی در بامداد روز شنبه خبر دادند و گفته اند که از آغاز شروع جنگ تا کنون در این ساعات بیشترین و شدیدترین حملات توپخانه ای را شاهد هستند.

تصاویر ماهواره ای نیز حاکی از نزدیک تر شدن نیروهای روسیه به کی‌یف است. و نشان می دهد که آتش توپخانه ای در پایتخت شدیدتر از پیش شده است. این تصاویر آتش سوزی وسیعی در فرودگاه آنتونوف را هم ثبت کرده است.

با وجود اینکه اوکراین توانسته با حملات پهبادی خود جلوی پیشروی ارتش روسیه را بگیردو به نیروهای زرهی روسیه خسارات سنگینی وارد کند، اما خبرنگاران اسکای و فرانس 24 خبر می دهد که نظامیان روسیه از تمام جهات برای ورود به پایتخت اوکراین آماده می شوند.

به گزارش نیویورک تایمز اوکراین همچنان برای دفاع از کشورشان پایبند هستند و می گویند که در صورت ورود نظامیان روسیه به کی‌یف با تمام وجود جلوی آنها می ایستند و خواهند جنگید.

اوکراینی ها آمادگی خود را برای مقابله با تهاجم روسیه به پایتخت گرفته اند و موانع و خندق هایی در اطراف کی‌یف ایجاد کرده اند.

انتهای پیام

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img