spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهسلامتزیباییمراقبت از پوست با محصولات زیبایی برد پیت

مراقبت از پوست با محصولات زیبایی برد پیت

برد پیت، ستاره هالیوود برای دومین بار تلاش دارد شانس خود را در تجارت محصولات آرایشی – بهداشتی امتحان کند. او دوباره وارد بازار محصولات زیبایی شد.

برد پیت روز چهارشنبه یک خط مراقبت از پوست به نام لودومین را معرفی کرد که بدون جنسیت است. او گفته که گوئینت پالترو، دوست دختر سابقش پای او را به این کار باز کرده و الهام بخش او بوده است. برد پیت و پالترو به مدت سه سال با هم رابطه عاشقانه داشتند و دوستی آنها همچنان ادامه دارد.


بیشتر بخوانید:

کشف داروی جدید لاغری

نور صفحه تلفن همراه و مانیتور صورت را چروک می کند


برد پیت 58 ساله گفته که عاشق کاری است که دوستش گوئنت با نشریه هفتگی سبک زندگی گوپ انجام داده است. او دوست دختر سابقش را یک دوست عزیز معرفی کرد و گفت که او این امپراتوری را ایجاد کرده است.

او می گوید که پالترو نخستین کسی بود که او را وادار کرده دو بار در روز صورتش را بشوید و اکنون نیز از او برای مراقبت از پوست پیروی می کند.

برد پیت در معرفی لودومین گفت که این محصول به کند شدن روند پیری پوست کمک می کند و صرف نظر از جنسیت و نوع پوست به همگان کمک می کند که به خوبی پیر شوند. مواد تشکیل دهنده این محصولات عاری از مواد نگهدارنده مثل پارابن، MIT ، اتانول، ترکلوزان، سیلیکون، میکروپلاستیک، روغن های معدنی و مصنوعی و حیوانی است.

این محصولات دارای یک سرم، یک پاک کننده و یک کرم است که مجموعا 785 دلار قیمت دارد.

برد پیت در مورد پیری می گوید که کسی نمی تواند از پیری فرار کند و فرهنگ ما باید آن را قبول کنند. او عنوان ضد پیری را نمی پسندد و بر این باور است که باید با پوست خود به طرز صحیح و سالم رفتار کنیم.

انتهای مطلب

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img