spot_img
یکشنبه, دسامبر 10, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبار«طالبان می‌گوید دو روزه اصفهان را فتح می‌کنیم»؛ باید در مجلس نماینده...

«طالبان می‌گوید دو روزه اصفهان را فتح می‌کنیم»؛ باید در مجلس نماینده داشته باشیم

روزنامه جمهوری اسلامی با دادن هشدار به مهاجرت غیرطبیعی افغانستانی‌ها به ایران نوشت: با وجود همه امتیازات بیجائی که از ما گرفته اند، طلبکار هم هستند.

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:

ما در حال حاضر در افغانستان با گروهی به عنوان حاکم مواجه هستیم که خود را با وجود همه امتیازات بیجائی که از ما گرفته است، طلبکار هم می‌داند! با اینکه افغانستانی های ساکن در ایران سالانه بیش از هزار میلیارد تومان آب مصرف می‌کنند، ط-البان قبول نمی کند حقابه هیرمند را به ایران بدهد. علی رغم اینکه سالانه 30000 میلیارد تومان برای مهاجرین افغانی هزینه نان و گاز و برق و… می پردازیم، از سوی آنها تهدید هم می شویم که دو روزه اصفهان را فتح خواهیم کرد و باید در مجلس نماینده داشته باشیم یا مسئولین ایران حق ندارند حتی در کشور خودشان به ما بگویند چه کنید و چه نکنید و کجا بروید و کجا نروید. عجیب اینجاست که در ایران نیز عده ای، انتقاد کنندگان از این ادعاها را افغان‌ستیز نامیده اند!

این روزنامه افزود: مشکل اصلی اینجاست که استراتژی کشور ما در مقابل ط-البان، اشتباه است. افرادی که به ط-البان به عنوان یک جنبش ضد آمریکائی می نگرند و نمی خواهند این واقعیت را بپذیرند که برعکس نظر آنها ط-البان مهره آمریکا و اسرائیل در منطقه هستند، نباید در مراکز تصمیم ‌گیری کشورمان حضور داشته باشند. چنانچه این افراد از مراکز تصمیم‌ گیری طرد شوند، مطمئنا با تکیه بر دیپلماسی هوشمند و فعال قادر خواهیم بود خطر ط-البان را دفع کنیم بدون آنکه ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران به افغان‌ستیزی متهم شوند.

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img