spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبارشورای مقاومت ملی برای نجات: ط-البان تصمیم دارد با برگزاری مجمع بزرگ...

شورای مقاومت ملی برای نجات: ط-البان تصمیم دارد با برگزاری مجمع بزرگ افغان‌ ها مردم را فریب دهد

شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان، گفته است که برنامه ط-البان برای تشکیل کمیسیون دعوت از چهره های سیاسی افغانستان و برگزاری مجمع بزرگ افغان ها نیرنگ و فریب است.

به گفته این شورا، ط-البان تاکنون از مشروعیت ملی و بین المللی برخوردار نشده است، با این حال قصد دارد با راه اندازی این تلاش های مذبوحانه مردم را فریب داده و حمایت ملت افغانستان و جهان را بدست بیاورد و بر این مردم رنج کشیده و ستم دیده حکومت کند.

این شورا روز جمعه ششم جوزا اعلامیه ای منتشر کرده است. در این اعلامیه آمده که ط-البان تصمیم دارد با برگزاری نشست نمایشی مجمع بزرگ افغان ها بر دسایس شوم خود صحه بگذارند.

شورای مقاومت ملی برای نجات افغانستان، باور دارد این برنامه ط-البان به نوعی توهین به فهم و شعور مردم و توهین به چهره های سیاسی و همدست جلوه دادن آنان در جنایات ط-البان و همینطور فریب دادن افکار جامعه جهانی دانست.

در ادامه این اعلامیه نوشته شده که ط-البان باید متوجه باشد که هیچ چهره سیاسی آگاه و مطلع، هیچ عالم و هیچ بانوی شجاعی حاضر نیست تا پا بر خون مردم بگذارد و با این گروه همدست و شریک شود.

این شورا به ط-البان توصیه کرده که به جای اینکه با این نوع روش ها و نمایش های خنده دار مردم را فریب دهند، دنبال راه های منطقی و واقعی برای بیرون رفت از وضعیت فعلی کشور باشند.

این در حالی است که ط-البان خبر از ایجا کمیسیونی برای دعوت چهره های سیاسی به کابل داده اند و ادعا کرده اند که امنیت آنها را تضمین می کنند. همچنین قرار است ط-البان به زودی نشستی در کابل به خاطر کسب مشروعیت داخلی برگزار کند که عده ای از آن به عنوان لویه جرگه یاد کرده اند.

انتهای پیام

به صفحه ما بپیوندید

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img