spot_img
چهارشنبه, اکتبر 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخباراخبار جهانبیگانگان فضایی با سفینه های کاوشگر وارد منظومه شمسی شده اند؟

بیگانگان فضایی با سفینه های کاوشگر وارد منظومه شمسی شده اند؟

به گزارش نيويورک پست، بیگانگان فضایی با سفینه های کاوشگر برای بازدید از منظومه شمسی آمده‌اند.

گزارشی از گرگ ونر در فاکس‌نیوز نیز منتشر شده که در آن آمده که مقام‌های پنتاگون بر این باورند، این بازدید می‌تواند به نوعی مشابه ماموریت‌ های ناسا که به هدف بررسی سایر سیارات انجام می‌گیرد باشد.

به گفته شان کرک‌پاتریک، مدیر بخش بررسی‌ پدیده‌های غیرطبیعی پنتاگون، که با عنوان (ای‌ا‌ی‌آراو) شناخته می شود و آبراهام لوئب، رئیس بخش نجوم در دانشگاه هاروارد، در متنی که، به بررسی محدودیت‌های فیزیکی پدیده‌های هوایی ناشناس می‌پردازد و در 7 مارس منتشر شد، از این احتمال سخن گفتند.


صفحه ما را در الیگو دنبال کنید


بر اساس این گزارش : «یک جِرم بین‌ستاره‌ای غیرطبیعی که احتمالا سفینه‌ای باشد که کاوشگرهای کوچک بسیاری را طی عبور از زمین رها می‌کند؛ ساختاری عملیاتی که بسیار مشابه ماموریت‌های ناسا است.»

این کاوشگرهای کوچک شبیه «دانه‌های قاصدک» می‌توانند با نیروی جاذبه کشندی خورشید یا با قابلیت حرکت خود از سفینه شان جدا شوند و به زمین برسند.

دفتر (ای‌ا‌ی‌آراو)، مسئول نظارت بر اجرام در آسمان، در آب‌ها و در فضا و همینطور مسئول بررسی اشیای ناشناس است که قادر هستند از میان همه این‌ها عبور کنند.

به دستور کنگره، ناسا ماموریت دارد، اجسام نزدیک زمین را کشف کند.

در این گزارش آمده که کنگره در سال ۲۰۰۵ ناسا را مامور کرد تا ۹۰ درصد اجرامی که بزرگ‌تر از ۱۴۰ متر در نزدیکی زمین هستند را شناسایی کند. این ماموریت به ساخت تلسکوپ‌های پن‌استارز انجامید.

پن‌استارز در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷، یک جرم بین‌ستاره‌ای ناشناخته به نام اوموآموآ را شناسایی کرد که ظاهراً شبیه سیگار بود و از آنجایی که فاقد دمی که در دنباله‌دارها وجود دارد بود، محققان احتمال مصنوعی بودن آن را مطرح کردند.

همچنین در گزارش بیان شده که 6 ماه قبل از رسیدن اوموموآ به زمین، یک شهاب بین‌ستاره‌ای به نام IM2 با اندازه 1 متر به زمین برخورد کرد که شبیه اوموآموآ بود.

به گفته ناسا، «این کاوشگرها ممکن است زمانی که سفینه اصلی از قسمتی از فاصله زمین تا خورشید عبور می‌کند ، برای عملیات اکتشافی به زمین بیایندــ مانند اوموآموآ.»

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img