spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخبارتلاش سید هاشم جوادی برای خلع سلاح کردن مردم بلخاب در مناطق...

تلاش سید هاشم جوادی برای خلع سلاح کردن مردم بلخاب در مناطق تصرف شده

یک منبع محلی گزارش داده که پس از تسلط نیروهای ط-البان بر مرکز ولسوالی بلخاب و روستاهای اطراف، سید هاشم جوادی، فردی که ط-البان را در این جنگ همراهی و راهنمایی کرده است، تلاش دارد مردمی که در مناطق تصرف شده حضور دارند را خلع سلاح کند.

این منبع گفته که سید هاشم جوادی به این مردم هشدار داده که اگر سلاح هایتان را به نیروهای ط-البان تحویل ندهید، از دست مأموران این گروه در امان نخواهید ماند.


بیشتر بخوانید:

چهارمین روز جنگ در بلخاب؛ آواره شدن صدها خانواده از قریه های ولسوالی به کوه ها


سید هاشم جوادی ادعا کرده، تا زمانی که من در بلخاب حضور دارم فرصت دارید سلاح هایتان را تحویل دهید و از من تضمین امنیت جانی بگیرید، در غیر این صورت اگر افراد ط-البان شما را با اسلحه بازداشت کنند، شکنجه یا کشته خواهید شد.

روز گذشته منابع محلی خبر داده بودند که سید هاشم جوادی به یکی از فرماندهان جبهه مردمی بلخاب و تعدادی از همراهانش تضمین داده بود، در صورتی که تسلیم شوند و سلاح هایشان را تحویل دهند، در امان می مانند. اما به محض تسیلم شدن این فرمانده و سربازانش بعد از خلع سلاح شدن،  همگی تیرباران شدند.

سید هاشم جوادی دیروز ویدئویی نیز منتشر کرد و در آن خشونت ها و جنایات ط-البان در بلخاب را تکذیب کرد و اعلام کرد که بلخاب در امنیت و آرامش کامل قرار دارد.

انتهای پیام

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img