spot_img
شنبه, سپتامبر 23, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهسلامتروانشناسیحرف‌هایی که یک مادر باید به دخترش بگوید.

حرف‌هایی که یک مادر باید به دخترش بگوید.

هر مادری باید بداند چطور با دخترش رابطه دوستانه برقرار کند و اعتماد دخترش را به دست بیاورد تا قبل از آنکه دیر شود و دختر در جامعه، خود دچار تجربه‌های تلخی شود که می‌توانست از قبل با حمایت مادرش به آنها برسد. در این مطلب از سایت بلخاب هر آنچه که یک مادر مدرن و  و دلسوز باید به فرزند دخترش بگوید را آورده‌ایم.

  1. شما آزاد هستید. این یک شعار نیست بلکه واقعیت است. اما هیچ وقت به بهانه آزادی با زندگی خود بازی نکنید. قبل از هر عملی عواقب آن را در نظر بگیرید و ببینید قادر به تحمل آن هستید یا خیر.
  2. همیشه شاد و سرزنده زندگی کنید و هویت خود را حفظ کنید، تنها در این صورت می‌توانید در نقش یک مادر، خواهر، دختر و یا همسر خوش بدرخشید.
  3. اجازه ندهید شکست‌ها و دل‌شکستگی‌ها روی شما تأثیر منفی بگذارد. سعی کنید از این شکست‌ها درس بگیرد و قدرتمندتر از قبل ادامه دهید.

balkhab-mom&girl1

  1. نه گفتن را یاد بگیر. این دیگران هستند که باید به موضع شما احترام بگذارند. اگر می‌خواهی مورد احترام دیگران باشی. اگر می‌خواهی برایت ارزش قائل شوند در نه گفتن تردید نکن و طبق منطق و خواست خودت زندگی کن
  2. هز زمان نیاز دانستی با خودت خلوت کن تا خودت را پیدا نی و به اهدافت فکر کنی. پاسخ همۀ سؤال‌هایت در شناخت درونی و احساسی خودت است.
  3. عشق و لبخند واقعیت درونی یک دختر است. به آن برای کسب احترام نیاز داری.
  4. هر مسیر و هدفی که انتخاب کنی مادرت همیشه همراه تو خواهد بود. تو بخشی از وجود من هستی. پس در هر حال روی مادرت حساب کن.
spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img