spot_img
شنبه, فوریه 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
خانهاخباراخبار جهاندونالد ترامپ: «می‌خواهم مرزها را ببندم و پس از آن دیگر دیکتاتور...

دونالد ترامپ: «می‌خواهم مرزها را ببندم و پس از آن دیگر دیکتاتور نخواهم بود.»

دونالد ترامپ در سخنرانی اش اعلام کرد که اگر در انتخابات پیروز شود مرزها را خواهد بست و فقط در روز اول دیکتاتور خواهد بود. جو بایدن، ترامپ را دیکتاتور روز اول خواند و گفت که چون دونالد ترامپ قصد دارد در انتخابات نامزد باشد، پس من هم باید در این رقابت شرکت کنم.

جو بایدن مدعی شد که دموکراسی آمریکا در سال ۲۰۲۴ در خطر خواهد بود، او گفت که دونالد ترامپ قصد دارد نهادهای دموکراتیک آمریکا را تخریب کند. او در سخنرانی اش در بوستون گفت که اجازه نخواهم داد که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال پیش رو پیروز شود.

بایدن پس از سخنرانی‌های دونالد ترامپ این موضوع را اعلام کرد و اضافه کرد «من باید دوباره در انتخابات نامزد شود؛ نه به خاطر خودم بلکه به خاطر جلوگیری از پیروزی دونالد ترامپ در این رقابت. اگر او در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نمی کرد، من هم نامزد نمی‌شدم. ما نباید اجازه دهیم که ترامپ ییروز شود.»

بایدن در حالی این اظهارات را بیان کرد که دونالد ترامپ در مصاحبه اش با شبکه فاکس نیوز، جو بایدن را «ویرانگر دموکراسی آمریکایی» معرفی کرد. ترامپ در مصاحبه اش با این شبکه گفت که علیه هیچ‌کس انتقام‌گیری نمی کند ولی گفت: «من دیکتاتور نخواهم بود به جز روز اول. در صورت پیروزی مرزها را می بندم و بعد از آن دیگر دیکتاتور نخواهم بود.»

بعد از این مصاحبه کمپین تبلیغاتی بایدن ایمیلی برای طرفداران ترامپ فرستاد و ترامپ را دیکتاتور روز اول معرفی کرد.

در جواب به صحبت های جو بایدن، ترامپ هم رقیب خود را  تهدید کرد. او به تازگی اعلام کرد که راه‌اندازی 4 کیفرخواست جنایی علیه او به این معنی است که بایدن از سیستم قضایی فدرال سوء استفاده می کند تا به من به عنوان رقیب سیاسی خود ضربه بزند. ترامپ وعده داد که اگر در انتخابات پیروز شود جو بایدن را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

 

spot_img

ارسال یک دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

- تبلیغات -spot_img

محبوب ترین ها

تبلیغاتspot_img

سرگرمی

تبلیغاتspot_img

سیاسی

- تبلیغات -spot_img